Huis in Lot
€299.000
Immo Groot leeuw stelt u graag deze starterswoning voor met bijzonder veel cachet. De woning maakt deel uit van een opgesplitst historisch pand daterend van 1918, de grond ernaast is bouwgrond en kan idealiter functioneren als bouwgrond voor een (moderne) bijbouw op termijn!
In huidige staat beschikt de bestaande woning over een inkomhal met toegang tot leefruimte (in parket) , afzonderlijke geïnstalleerde keuken en een terras met zicht op de prachtige tuin. Op verdiep beschikt de woning over twee slaapruimtes, een nachthal met dressing, apart toilet en een douchekamer.
Op kelderverdiep beschikt men nogmaals over een vrije oppervlakte van 40m², toegankelijk via een aparte toegang. Ideaal inzetbaar als atelier of ruimte voor vrijberoep.
Indien u op zoek bent naar een bestaande woning met toekomstige uitbreidingsmogelijkheden, is dit een must visit!
Elektriciteit conform!
410 m2
100 m2
2 Slaapkamers
1 Badkamers
17 Oct 2022€299.000
26 Sep 2022€325.000
05 Sep 2022€350.000